KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12485348
nr 1248 5348
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Curt Sjöberg (1911-1987), Signerad, daterad 74, Trosaån. Olja på duk, 45x53
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:30:09
350 kr
400 kr
500 kr