KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12485348

nr 1248 5348

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Oljemålning, Curt Sjöberg (1911-1987), Signerad, daterad 74, Trosaån. Olja på duk, 45x53

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:30:09

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg